Konwersja długu

Zaciągnięte pożyczki, w czasie podpisywania umowy mogą stanowić atrakcyjną ofertę wśród produktów konkurencji, niemniej z czasem w związku z rozwojem rynku bankowego tracą walory. Istnieje możliwość konwersji posiadanego długu, co zaś można wykonać na kilka, odrębnych sobie sposobów zależnych od możliwości i potrzeb klienta.

Zmiana warunków spłaty następuje po podpisaniu nowej umowy lub dokomponowania aneksu do poprzedniej. Samą transakcję można opisać jako nawiązanie przez strony porozumienia, na podstawie którego dochodzi do sprzedaży lub zmiany na finansowym, międzynarodowym rynku. Rynek ten musi należeć do posiadanych przez bank, w którym kredytobiorca zaciągnął dług. Wymianę można przeprowadzić w kilka, podstawowych sposób obejmujących wymianę długu na: dług, udziały kapitałowe, wydatki na ochronę środowiska, towary, obligacje.

Wraz ze zmianami ekonomiczne, które wciąż generuje miniony kryzys, klienci banków coraz częściej decydują się na zmianę warunków kredytowania. Decyzję o takim kroku warto podjąć w oparciu o opinię doradcy.

Wyszukiwane tagi:

  • dług
Tagi: , , , , , , , , , ,
Napisano w Długi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*