Załóż rachunek maklerski i pomnażaj oszczędności

Rachunek maklerski stanowi, w uproszczeniu, narzędzie wykorzystywane przez domy maklerskie do obracania środkami finansowymi klienta. Na nim znajdują się wszystkie aktywa takie, jak papiery wartościowe, środki pieniężne, akcje, obligacje i inne instrumenty finansowe. Makler, oczywiście za zgodą klienta, korzystając z tych zasobów dokonuje inwestycji giełdowych i nie tylko – sprzedając i kupując.

Każdy dobry dom maklerski oferuje rachunki maklerskie różnych typów – dostosowane do potrzeb zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestycjami finansowymi, jak i tych, którzy nie obawiają się dużego ryzyka. Dlatego też, rozpoczynając współpracę z biurem maklerskim przyjrzeć się powinieneś wszystkim pakietom i ofertom, jakie są Ci oferowane i spośród nich wybrać najlepsze. A wybór masz całkiem spory, ponieważ i domów maklerskich i pakietów, które są przez nie oferowane jest naprawdę wiele.

Rachunek maklerski bez obaw otworzyć może każdy, kto posiada choćby niewielką sumę do inwestowania. Mile widziany jest nawet student, który dysponuje niewielkim kapitałem – odpowiedni pakiet dla takich właśnie klientów ma Dom Maklerski DI BRE, działający w powiązaniu z BRE bankiem. Studenci otrzymują tu możliwość założenia bezpłatnego rachunku maklerskiego, a opłaty za zawarcie transakcji są dopasowane do kieszeni początkujących na rynku finansowym. Ci zaś, którzy planują założyć rachunek maklerski z pokaźną sumą pieniędzy mogą tu liczyć na prywatnego maklera, który zaoferuje doradztwo inwestycyjne i będzie prowadzić wszystkie sprawy klienta, dostosowując ofertę do jego potrzeb.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rachunkach maklerskich i usługach oferowanych przez Dom Maklerski DI BRE, wejdź na stronę http://www.dibre.pl. Znajdziesz tam również aktualności giełdowe i rynkowe, materiały edukacyjne – w tym kursy e-learningowe oraz analizy i rekomendacje, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat wielkich finansów. Z DI BRE każdy klient może zyskać na inwestycji środków finansowych!

Tagi: , ,
Napisano w Inwestycje
Najnowsze komentarze