Konta bankowowe

Do wybranych kont bankowych można otrzymać bardzo wiele dodatkowych produktów, w tym takich jak: debety, linie debetowe, a także uruchomione linie kredytowe w kontach.

Warto już dziś dobrać dla siebie, coś co będzie bardzo ekonomiczne a na dodatek będzie także – wygodną formą inwestowania swoich pieniędzy. Warto już dziś skorzystać z bardzo bogatej oferty produktów finansowych, które przygotowano dla klientów. Oferta jest stale wzbogacana o nowe produkty, tak więc można dobrać coś dla siebie. Do wyboru są takie produkty jak: konta dla młodzieży oraz konta dla studentów.

W przypadku młodzieży do 18 roku życia, wymagana jest zgodna rodziców lub opiekunów na otwarcie rachunku w banku. Do konta otrzymuje się karty debetowe, dzięki którym można realizować transakcje w punktach sprzedaży oraz innego typu miejscach. Poza tym do rachunku bankowego otrzymuje się – także pełnomocnictwo, co oznacza że z jednego rachunku bankowego korzystać może więcej niż jedna osoba. W kontach dla młodzieży ustala się wysokość wypłat w tym wypłat z bankomatów.

Tagi: , , , , , , ,
Napisano w Konta bankowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*