Jak dobrać odpowiednią ofertę kredytową?

Po kredyty i pożyczki z roku na rok sięga coraz więcej osób. Zasilenie domowego budżetu, wsparcie struktur firmy dodatkowymi środkami czy nieprzewidziane wydatki generują potrzebę nawiązania współpracy z bankami. O to, jaki produkt finansowy najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji najlepiej zapytać profesjonalnego doradcę.

Dla wielu klientów, treści ofert bankowych są niezrozumiałe i niejasne, dlatego też obserwuje się wzrost liczby firm, które zajmują się doradztwem finansowym. W Internecie można znaleźć ich dziesiątki, jednakże również ważne, jak samo ich istnienie są również oceny ich dotyczące. Jednym z najgorzej ocenianych wykonawców jest Open Finance; klienci narzekają na niski poziom usług, niewielkie zainteresowanie ze strony doradców, jak również brak pomocy po wyborze któregoś z oferowanych produktów.

Polecamy porównywarkę ofert kredytowych wszystkich banków!

W nieco lepszym świetle, tak i godniejszymi polecenia są konkurenci rynkowi tacy jak: Gold Finance, Home Broker (głównie kredyty mieszkaniowe i hipoteczne), Expander, Xelion, Comperia czy Real Finance. Przez wzgląd na fakt, iż w większości pierwsze spotkania są bezpłatne, dla większej pewności można umówić się z przedstawicielami kilku firm.

Tagi: , , , , ,
Napisano w Kredyty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*