Kredyt konsumpcyjny

W dobie nasilającego się kryzysu ekonomicznego plany dotyczące atrakcyjnych wakacji, nowego samochodu czy remontu, dla wielu osób stają się nieosiągalne. Rosnące koszty życia, w zestawieniu z niewielkimi płacami sprawiają, że coraz więcej konsumentów decyduje się na zaciąganie pożyczek lub kredytów na rzecz poważniejszych wydatków.

Banki oferują wiele produktów w zakresie udzielania pożyczek, szczególnie w formie gotówkowej. Ważnym jest aby starać się nie korzystać z ofert tak zwanych prywatnych a jedynie z tych, które proponują instytucje bankowe. Jedną z popularniejszych form bankowych jest kredyt konsumpcyjny, który udziela się na konkretny cel, zaś jego warunki ustalane są indywidualnie z kredytobiorcą, w zależności od sytuacji. Warunkiem określenia zdolności kredytowej są w tym przypadku dochody osoby ubiegającej się o kredyt.

W przypadku chęci zaciągnięcia kredytu konsumpcyjnego na kwotę przewyższającą możliwość oszacowaną przez bank można ubiegać się o pożyczkę ponownie z udziałem poręczyciela.

Tagi: , , , , , ,
Napisano w Kredyty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze komentarze