Konta dla młodzieży

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także konta dla studentów, tego typu konta można prowadzić w walutach polskich oraz zagranicznych. Konto studencie aktywne jest przez cały okres studiów.

Warto dodać, że do kont dla studentów, studenci otrzymują karty kredytowe oraz karty rabatowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się konta dla studentów, tym bardziej, że można z nich korzystać w kraju oraz zagranicą. Do konta dla młodzieży można udzielić pełnomocnictwa, przy czym warto dodać, że ustalane są limity do konta dotyczące wpłat oraz wypłat. Za prowadzenie rachunku płaci się odsetki ustawowe lub taryfy zgodne z aktualnym cennikiem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz spotkania w placówkach bankowych czynnych przez cały tydzień.

Do każdego z kont otrzymuje się karty kredytowe, a także karty debetowe. Można otworzyć linie debetowa w koncie lub także linie kredytowe. Kontami można w łatwy sposób zarządzać poprzez różnego typu kanały dostępu takie jak: internet czy telefon. Poza tym przez cały tydzień czynne są także placówki bankowe. Do konta firmowego mają dostęp tylko właściciele lub pełnomocnicy. Pełnomocnictwo musi być złożone w banku. Pobiera się także wzory podpisu właściciele oraz pełnomocników.

Tagi: , , , , ,
Napisano w Dla młodzieży, Karty kredytowe, Osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*